Wysyłka i dostawa

Dokładamy wszelkich starań aby zamówione produkty dotarły do odbiorcy w jak najszybszym czasie i w nienaruszonym  stanie (nieuszkodzone). Nasze meble pakujemy w opakowania maksymalnie zabezpieczające przed uszkodzeniem w czasie transportu.

Po przekazaniu przesyłki kurierowi udostępniamy Ci możliwość śledzenia paczki. W Polsce dostawa jest  realizowana na ogół  w ciągu 2-3 dni roboczych od wysłania, na terenie Europy transport  trwa około 5 do 7 dni.

W przypadku mebli realizowanych na indywidualne zamówienie informację o czasie trwania wysyłki przekazujemy mailowo w korespondencji, gdy podasz nam miejsce dostawy.

Dostawa realizowana jest na terenie: Polski, Niemiec, Holandii, Francji, Portugalii, Włoch, Danii, Szwecji, Norwegii, Grecji i Wielkiej Brytanii.

Jeżeli wypełniając formularz zamówienia na stronie sklepu okaże się, że kraj z którego pochodzisz lub do którego chcesz wysłać zamówiony u nas  mebel nie jest uwzględniony w odpowiedniej rubryce, prosimy skontaktuj się z nami, a my indywidualnie dla Ciebie spytamy przewoźnika o koszt transportu i zrealizujemy Twoje zamówienie.

Wniesienie w cenie transportu jest oferowane tylko w przypadku małych produktów tj. o wadze do 30 kg. Większe produkty będą dostarczone do tzw. “pierwszych drzwi”.

Jeżeli zależy Ci na usłudze wniesienia i ustawienia we wskazanym miejscu w pomieszczeniu prosimy o kontakt z nami.

Odbiór mebli od kuriera

Uszkodzenie przesyłki

Jeżeli w momencie otrzymania paczki widać, że opakowanie jest uszkodzone lub widoczne są oznaki uszkodzenia należy sprawdzić jej zawartość w obecności kuriera. Taśma firmowa z naszym logiem nie może być przerwana lub przecięta.

Protokół szkody

W przypadku uszkodzenia wnętrza przesyłki, należy niezwłocznie sporządzić i podpisać z kurierem protokół szkody. Jest on podstawą do reklamacji oraz szybkiego i bezproblemowego otrzymania rekompensaty od przewoźnika za uszkodzenia.