Czy zdarzyło Ci się szukać w sklepie idealnego mebla, np. stołu, takiego, który powstał w Twojej wyobraźni i spełnia Twoje potrzeby. Pewnie wielokrotnie miałeś taką sytuację i pewnie równie często nie znaleźlazłeś produktu, który w 100% spełniałby Twoje oczekiwania.

Szukasz stołu do jadalni lub regału na książki, który będzie idealnie pasował do wnętrza, miał odpowiednie wymiary i stylistycznie komponował się z wystrojem?

Mamy dla Ciebie rozwiązanie! W naszej stolarni może powstać Twój stół, mebel dokładnie taki jak sobie wymarzyłeś. Stół do jadalni, stolik kawowy do salonu, stolik okrągły lub kwadratowy, biurko drewniane, konsola lub szafka rtv a może inny mebel? To Ty możesz być projektantem, a my pomożemy zrealizować Twoją wizję. Sam zdecydujesz o wykorzystanych w projekcie materiałach: gatunku drewna, kolorze żywicy, wykończeniu blatów, frezach krawędzi i innych. A jeśli nie masz jeszcze pomysłu, wspólnie coś wymyślimy, zobacz jakie to proste.

Krok 1

Zadzwoń lub napisz do nas korzystając z formularza kontaktowego na stronie, maila lub za pomocą mediów społecznościowych.

W treści przedstaw nam swój pomysł na stół, regał, czy inny mebel, który chcesz zamówić. Określ swoje potrzeby i wymiary mebla, przekaż jak najwięcej szczegółów, inspiracji, zdjęć lub rysunków.

W ciągu 24 godzin odpowiemy na Twoje zapytanie, doradzimy, podyskutujemy, ustalimy szczegóły i wycenimy przesyłając szczegółową ofertę. W ofercie dokładnie określimy zgodnie z Twoimi lub wspólnie ustalonymi wytycznymi szczegóły projektu:

 • wymiary

 • gatunek drewna ( jesion, dąb, czeczota topoli, orzech włoski, grusza, jabłoń)

       

   

 • kolor żywicy (jeśli będzie wykorzystana w projekcie)

         

       

 • sposób wykończenia i zabezpieczenia drewna (olej, lakier matowy lub w połysku)
 • kształt nóg w przypadku stołów i stolików

     

     

     

     

 • kształt i schemat konstrukcji stalowych w przypadku regałów
 • pozostałe elementy, które wykorzystamy w projekcie

Krok 2

Po otrzymaniu oferty możesz oczywiście zgłaszać swoje uwagi i wprowadzać zmiany. Jeśli wszystko będzie Ci odpowiadać i zaakceptujesz ofertę drogą mailową otrzymasz:

 • zdjęcia propozycji desek drewna do wyboru, do wykorzystania w projekcie – dotyczy stołów, stolików, biurek i konsol z dodatkiem żywicy oraz stołów z monolitów
 • umowę
 • fakturę zaliczkową po wpłacie 40% wartości zamówienia

Teraz już wszystko jest w Twoich rękach, odeślij podpisaną umowę i opłać zadatek.

Po dokonaniu tych kilku formalności przystępujemy do działania.

Krok 3

A teraz czas tworzenia i oczekiwania. Realizacja zamówienia trwa od 4 do 10 tygodni.

W tym czasie jeśli wyrazisz zgodę na bieżąco informujemy Cię o postępach prac, przesyłamy zdjęcia z poszczególnych etapów produkcji. To wyjątkowa sytuacja kiedy możesz obserwować jak powstaje Twój mebel, krok po kroku, od podstaw.

Krok 4

I chyba najprzyjemniejszy moment, Twój mebel jest gotowy! Wysyłamy do Ciebie zdjęcie gotowego produktu. Kiedy opłacisz pozostałą część wartości zamówienia, mebel rusza w podróż do Twojego domu.

Meble personalizowane

I mamy nadzieję, że tak jak każdy z naszych Klientów będziesz zadowolony z możliwości tworzenia mebla razem z nami, a w rezultacie posiadania przedmiotu jedynego w swoim rodzaju, spersonalizowanego, którego nikt inny nie ma. Docenisz jakość i staranność wykonania, dbałość o szczegóły. Będziesz się cieszył korzystając z niego, a ten wyjątkowy mebel będzie również ozdobą Twojego domu. A co najważniejsze będzie meblem na lata, a może na pokolenia, trwałym i solidnym.