Agata Patecka
Agata Patecka
21:35 17 Nov 22
Firma wykonała dla nas wspaniały blat stołu wg projektu architektonicznego. Współpraca oparta na świetnej komunikacji, otwartości na zmiany, po prostu pełny profesjonalizm i nastawienie na zadowolenie klienta.Serdecznie polecam 👍
Bożena Ziarkiewicz
Bożena Ziarkiewicz
09:56 23 May 22
Firma z którą od samego początku jest kontakt na wysokim poziomie,cały proces projektowo-wykonawczy przebiega z poczuciem zaopiekowania i fachowego doradztwa.Wykonanie na bardzo wysokim poziomie i z duzym zmyslem estetycznym ,pięknie.Polecam z całego serca !!!
SharPeiPower
SharPeiPower
16:13 01 Feb 22
Polecam firmę jako posiadacz dużego stołu kuchennego - monolit dębowy, firma otwarta na nowe pomysly i robi wszystko tak aby klient był zadowolony, bardzo dobry kontakt na każdym etapie, warto mieć stół jedyny w swoim rodzaju ! Dziękuję za stól !
Ewa Wozniak
Ewa Wozniak
09:29 09 Dec 21
Kupilam stolik (swoją drogą przepiękny) i robioną na zamówienie deskę plus inne drobiazgi.Przedmioty unikatowe, piękne i wyjątkowe.Kontakt -rewelka.Zawsze na bieżąco byłam informowana o postępie prac.Jestem baaaaardzo zadowolona z usługi.Jako że stolik i reszta musiały przejechać ponad 1000km ocenię też sposób zapakowania przesylki.Zapakowane pancernie. Tam nie miało prawa nic złego się stać.Podsumowujac- świetna robota panie i panowie.Zdecydowanie polecam.
Piotr Matysiak
Piotr Matysiak
13:57 26 Oct 21
Kupilem stolik wykonany w tej rodzinnej firmie. Jestem mega zadowolony ze wspolpracy i jakosci wykonanych prac nad stolikiem !! Dziekuje z calego serca polecam.
szymekk.
szymekk.
17:17 18 Oct 21
profesjonalna firma, kreatywny zespół, spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagajacych klientów 🙂 serdecznie polecam.
Tommy T
Tommy T
15:39 15 Oct 21
Stolik na żywo wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach. Wybrałem go bezpośrednio w stolarni. Wybór nie był łatwy bo stoły które zobaczyłem utrudniały mi decyzję. Bardzo polecam. Wyjątkowa jakość. Już myślę o kolejnym.
Małgorzata Karczewska
Małgorzata Karczewska
10:23 26 Sep 21
Bardzo polecam firmę Ebano Design. Zamówiłam u nich stoliki do gabinetu. Efekt końcowy przewyższył moje oczekiwania. Są piękne i niepowtarzalne. Szybki i dobry kontakt, duża elastyczność i kreatywność. Gorąco polecam!
js_loader
Magda S-ka
Magda S-ka
17:45 27 Mar 21
Jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami pięknego stolika stworzonego przez EBANO Design. Stolik wykonany jest bardzo solidnie i z ogromną dbałością o każdy szczegół. Mimo tego, że stolik nie ma u nas łatwo (pies bokser i 3latek 🙃) nadal wygląda jak dopiero przywieziony ze Stolarni i niezmiennie zachwyca nas i naszych gości. Bardzo dziękujemy za mebel skrojony na miarę naszych potrzeb ❤️ polecamy wszystkim! 🤩
js_loader