Formy płatności gdy kupujesz produkt dostępny w sklepie

  • Przelew on-line za pomocą PayU
  • PayPal
  • Blik 
  • Karta kredytowa/debetowa
  • Tradycyjny przelew bankowy lub pocztowy

Ta forma płatności wiąże się z możliwością wydłużenia czasu realizacji zamówienia, gdyż do jego realizacji przystępujemy po zaksięgowaniu płatności na naszym koncie. W tytule przelewu prosimy podać numer zamówienia.  Informacje dotyczące konta bankowego zostaną podane po złożeniu zamówienia. W momencie zaksięgowania kwoty na naszym koncie otrzymasz e-mail z potwierdzeniem zapłaty.

Formy płatności gdy kupujesz produkt, który jest przedstawiony w sklepie, ale nie jest w tej chwili dostępny.

Możesz go kupić korzystając z tych samych form płatności jak wymienione w punkcie 1.  Produkt realizowany na zamówienie będzie możliwie najbardziej podobny do przedstawionego na zdjęciach, będzie miał bardzo zbliżone  wymiary, rodzaj drewna, pozostałe szczegóły (patrz opis). Równocześnie należy mieć na uwadze fakt, że w przypadku stołu wyciętego z jednego kawałka drewna mogą pojawić się pewne różnice w wymiarach i usłojeniu w stosunku do podanych na wzorze zamieszczonym na stronie.  Czas oczekiwania w zależności od rodzaju produktu wynosi od 2 do 10 tygodni.

Formy płatności gdy chcesz być projektantem swojego mebla.

Przechodzisz do konfiguratora, określasz wymiary, rodzaj drewna, żywicy, wykończenie krawędzi, rodzaj nóg itp. Kontaktujesz się z nami w celu wyceny Twojego mebla. Następnie po akceptacji i omówieniu wszystkich szczegółów wpłacasz przelewem bankowym na nasze konto zadatek w wysokości 40% wartości zamówienia, a my przystępujemy do realizacji zamówienia. Pozostałą kwotę za wykonany mebel wpłacasz po otrzymaniu od nas informacji o przewidywanej wysyłce (faktura końcowa).